Tintin a los Pícaros

Albatros - 2011
ISBN: 978-80-00-02754-8

Albatros (2011) 978-80-00-02754-8 64

Tintinova dobrodružství (23)

Poslední dokončené dobrodružství zavede slavného Tintina znovu do smyšlené jihoamerické země San Teodoros. Generál Tapioca, který tam vládne jako diktátor, uvěznil zpěvačku Bianku Castafiore, protože údajně připravovala proti němu spiknutí. Tintin váhá, protože se obává, že jde o léčku, ale přesto se vydává spolu s kapitánem Haddockem a s profesorem Hluchavkou do Jižní Ameriky, aby slavnou zpěvačku zachránil. (Založil/a: iampatrik)

Jokolo
  17. 9. 2013, 23:00
Jeden z nejlepších Tintinů. Hergé zde dílo pevně uchopil, Tintin je jeho a ví, jak čtenáře polechtat a potrápit. Haddock zde snad krom Chrámu slunce nejlepší, líbí se mi, jak se jeho charakter pořád dotváří a návrat Alcazára už je jen jakousi pomyslnou třešničkou na dortu.
primoň
  1. 10. 2015, 17:55
Tomuto komiksu dávám rozhodně 5 hvězdiček protože je to jeden z nejlepších Tintinů. S bráchou je sbíráme a chybí nám jen dva díly.