Lobo se (z)vrací!

Lobo se (z)vrací! Originální název: Lobo's Back's Back

Crew - 2004
ISBN: 80-86321-61-4

Crew (2004) 80-86321-61-4 96

Lobo je mrtvý! Všemi milovaný lovec lidí a masakrátor konečně zaklepal kanadama a odebral se do věčných lovišť. Přesně řečeno do Nebe, kde ho čeká hraní na harfu, pobíhání v noční košili a všeobjímající láska. Prostě humus. Je jasné, že tohle si Lobo nemůže nechat líbit a tak netrvá dlouho a nastolí v Nebi opravdové Peklo. Co na tom, že všichni už jsou mrtví a tudíž nemůžou zemřít - on s vykopnutou páteří nemá věčný život tu pravou šťávu. (Založil/a: iampatrik)

Jaroslaf
  23. 3. 2015, 5:02
Nemám rád když Loba kreslí Keith Giffen, i když je jeho stvořitel. Jeho kresba mi přijde strašně odfláknutá a je na ní vidět, že ten pán na lecčems ujíždí. Příběh tady taky nicmoc, celé je to dost nemastné neslané. S Lobem jsou lepší kousky.
Monte Walsh
  3. 5. 2015, 17:12
Pro upřesnění, Keith Giffen je autorem scénáře. Komiks kreslil Simon Bisley, který se mimochodem k tomuto komiksu velmi hodí. Výborná kresba i příběh. Při čtení jsem se neustále chechtal.
Duffman
  31. 7. 2014, 11:50
Moc nerozumím malému hodnocení. Tohle je prostě zvrácená šílenost. A člověk otvírající tento komiks, musel zvrácenou šílenost čekat! Lobo si nehraje na umění. Je to prostě jen bláznivá jízda plná sprosťáren, hlášek a střev. Tohle je prostě zábava! :-) 70%