Kapitoly z dějin výtvarného umění

Kapitoly z dějin výtvarného umění

Podtitul: pro výuku dějin umění na středních školách

Originální název: Kapitoly z dějin výtvarného umění

Obecní dům - 1996
ISBN: 8023803778

Obecní dům (1996) 8023803778 67

Přehled dějin výtvarného umění od pravěku až po moderní tendence 20. století. Slovník námětů, symbolů a atributů ve výtvarném umní, slovník výslovnosti cizích jmen. Graficky přehledné, důležité skutečnosti zvýrazněny. (Založil/a: Skamasi)

Anael
  1. 9. 2012, 13:56
V hodinách výtvarné výchovy s panem Prokopem mi skripta moc pomohla :) Dějiny jsem využila i na vysoké škole.
Skamasi
  29. 7. 2011, 0:47
Ideální kniha pro opakování látky z dějin kultury, která sice obsahuje spíše informace patřící do základních vědomostí, ovšem zato je psaná čtivou a zajímavou formou, kdy se jednotlivé okolnosti a údaje vstřebávají spíše ve formě příběhů než chronologických dat. Tím se může stát vhodnou pomůckou pro studenty, kteří marně bojují s nekonečným množstvím jmen a názvů a tento studijní předmět je pro ně proto matoucí. Obzvláště zajímavosti zvýrazněné v modrých rámečcích se pamatují výborně:)