Příliš pozdě na slzy

Originální název: The Lost Girls

Alpress - 2004
ISBN: 80-7218-050-9

Alpress (2004) 80-7218-050-9 261

Když čtrnáctiletá Anna neplánovaně otěhotní, rodiče jí pošlou do tábora pro "zlobivé holky" z lepších rodin. Zařízení je umístěno na málo obydleném ostrově Andros. Hned první den nápravného programu při túře hustě zalesněným terénem dojde k tragédii. Neznámý střelec zabije vedoucího skupiny. Vyděšená děvčata zůstanou bez pomoci. Anna i ostatní jsou potrestány mnohem hůř, než si jejich rodiče představovali, protože návrat do tábora se pro ně stane hrůzným zápasem o přežití. (Založil/a: Elushka.ltm)

Kůstka
  22. 6. 2013, 20:05
Zajímavé téma, rozhodně bych tohle nechtěla zažít. Zbláznila bych se, kdybych se ztratila v našem "normálním" českém lese, natož někde na ostrově, kde roste a žije kdoví co :) Škoda, že spisovatel příběh víc nerozvedl, víc se nezajímal o jednotlivé postavy a víc neposlal zařízení pro "zlobivé holky", až pak mohlo přijít na řadu to napětí.