Agenti světla a temnoty

Agenti světla a temnoty Originální název: Agents of Light and Darkness

Polaris - 2005
ISBN: ISBN 80-7332-056-8

Polaris (2005) ISBN 80-7332-056-8 199

Druhá kniha série Noční strana.

Jmenuji se John Taylor. Pracuji na Noční straně - v křiklavém, neony prozářeném tajném srdci Londýna, kde jsou vždycky tři hodiny po půlnoci, kde si spolu bohové a netvoři dojednávají svoje záležitosti a lidé tu hledají potěšení, které by jinde nenašli.
Mám talent nacházet věci. A některé z těch, které hledám pro své klienty, jsou zatraceně nebezpečné.
Teď například pátrám po Nesvatém grálu, poháru, ze kterého pil při poslední večeři páně Jidáš.
Kazí všechny, kdo se ho dotknou - ale zároveň dává nesmírnou moc. Takže je jasné, že nejsem jediný, kdo se ho snaží najít. Andělé, ďábli, hříšníci i světci - ti všichni převracejí Noční stranu na ruby a slídí po temném poháru.
Je vlastně jen otázkou času, kdy se dozvědí, že je slavný John Taylor, muž s talentem pro nalézání věcí, může dovést přímo k němu... (Založil/a: trollkona)

teola
  8. 5. 2012, 14:13
Tenhle díl mě bavil snad ještě víc než ten první. John Taylor a ostatní postavy úžasně hláškují. Doporučuji :-)
Esther Darnett
  4. 12. 2013, 20:53
Další krásná podívaná do tajemného srdce Londány. Green opět nezklamal. Napětí, zápletka - vše tu je.
Mon nom est Ver
  7. 3. 2012, 12:39
Byla zvláštní. Bylo to něco nového a napínavého. Vzhledem k tomu, že jsem si půjčila další díl, ji hodnotím kladně :)