Nářek Slavíka

Nářek Slavíka Originální název: Nightingale's Lament

Polaris - 2005
ISBN: ISBN 80-7332-063-0

Polaris (2005) ISBN 80-7332-063-0 208

Třetí kniha série Noční strana.

Jmenuji se Taylor, John Taylor. Mým pracovištěm jsou neony ozářené ulice Noční strany - skrytého srdce Londýna kde jsou vždycky tři hodiny po půlnoci a kde monstra a bohové z jiných světů kráčejí bok po boku nekonečnou temnotou duše.
Mám talent nalézat věci. Lidi... majetek... to pro mne není problém. Ale tentokrát jdu po něčem jiném.
Místní diva nazývaná Slavík přerušila veškeré styky se svou rodinou a přáteli a mě najali, abych zjistil, proč to udělala. A také proč si její sebevražední fanoušci myslí, že pro její hlas stojí za to umřít. Doslova.
Jestli se chci dopídit pravdy, nezbude mi než vyslechnout majitelku nejkrásnějšího a nejpodmanivějšího hlasu na Noční straně - a přežít to... (Založil/a: trollkona)

hEROic
  13. 12. 2011, 17:18
Problém této série je, že ji trošku ubíjí stereotyp. Tento díl byl navíc z těch slabších. Lehce nadrůměrné počtení.