Styl jí sluší

Styl jí sluší

BB art - 2001
ISBN: 80-7341-278-0

BB art (2001) 80-7341-278-0 327

Román pro ženy vypráví o mladé zhýčkané ženě, která se po krátkém manželství s bohatým mužem musí po rozvodu postavit na vlastní nohy.

Krásná a rozmazlená Angličanka se provdá za bohatého nápadníka s rozmyslem a bez lásky, rozhodnutá být mu dobrou manželkou a využít všech možností, které jí v Americe zprostředkují jeho peníze. Když pak zjistí mužovu nevěru, odchází od něho a po rozvodu zůstává bez prostředků. Najde zaměstnání u manželova konkurenta a společně s ním za krátkou dobu vybuduje prosperující podnik. Hrdinka za těchto okolností brzy najde zalíbení nejen v práci, ale i ve svém atraktivním a charakterním šéfovi.+ (Založil/a: cachanell)

teite
  6. 12. 2013, 22:22
Klasické autorčino téma, nijak zvlášť nenadchne, ale ani nijak zvlášť nenudí. Některé pasáže se mi líbily, jiné bych vypustila.
jandove
  2. 12. 2016, 11:33
Prvních 50 stránek bylo dost zdlouhavých a nudných. Už jsem myslela, že knihu odložím, ale pak se to probralo k životu a začetla jsem se tak, že jsem knihu přečetla během pár dní.