Láska k bližnímu

Láska k bližnímu Originální název: Amour du prochain

Motto - 2006
ISBN: 80-7246-305-5

Motto (2006) 80-7246-305-5 282

Sébastien je vzorem spořádaného muže: pochází z dobré rodiny, má vynikající vzdělání a před sebou ve třiceti letech skvělou diplomatickou kariéru, doma krásnou a ctižádostivou ženu, tři skvělé děti, přátele, netíží ho existenční starosti. Jednoho dne však potká v kavárně starší ženu hledající dobrodružství a toto setkání zcela změní běh jeho života. Sébastien se rozhodne vystoupit z rutiny, překročit hranice ustálených pravidel a udělat něco naprosto neslýchaného - nabídne své tělo neuspokojeným, frustrovaným ženám, poskytne jim lásku a vnáší do jejich života štěstí. Své zákaznice si nevybírá, oblažuje se stejným zanícením ženy mladé i staré, hezké i ošklivé, protože je to pro něj nejvyšší projev lásky k bližnímu... (Založil/a: al-ma)

Pascal Bruckner Pascal Bruckner
*15.12.1948

Jiří Felsenberg
  22. 6. 2014, 23:21
Nepamatuji si, kdy mě tak kniha zklamala a nezaujala. Mám přímo chuť jí sepsnout, ale povznesu se nad to. Asi jsem nastavený úplně jinak než pan Bruckner. Pro mě nezajímavé, předvídatelné, antierotické, překombinované. Přestože jsem v jednom období měl velmi kladný vztah k promiskuitnímu životu, tak osoba hlavního hrdiny mi je zcela cizí až nesympatická. Přesto dám panu Brucknerovi ještě šanci v Hořkém měsíci. Prodám za 200 Kč + 50 Kč poštovné.