Příliš osobní známost

Příliš osobní známost Originální název: Príliš osobná známosť

Motto - 2011
ISBN: 978-80-7246-563-7

Motto (2011) 978-80-7246-563-7 145

Hrdinkou románu Příliš osobní známost je svobodná třicátnice, vyrovnaná a spokojená, s dobrou kariérou a okruhem přátel a známých, které má ráda. Potkává vdovce Marka s malým děvčátkem. Láska na sebe nedá dlouho čekat, začnou spolu žít a všechno vypadá přímo ideálně. Do Markova života ale zasáhne ekonomická krize, jeho stavební firma zkrachuje a on se dostane do velkých dluhů. Začne pít a své zoufalství si vybíjí na svých nejbližších na dcerce a partnerce. Ta mu to chvíli toleruje, ale potom se rozhodne, že nechce žít s člověkem, který pije a nedokáže se vyrovnat s těžkou životní situací. (Založil/a: Kahlan)

Raggen
  12. 8. 2014, 14:30
Čtivá kniha, která má spád a nikde se nezasekává. Čtení o životním příběhu jedné ženy pro jiné ženy. 80%
kappa
  21. 5. 2013, 15:50
hezký, moc hezký ...na konci mi slza málem ukápla...ale ne, nechci, aby to znělo nějak posměšně. Knížka byla super, krátká, měla spád, dobře se to četlo, příběh ze života pro ženy.
Alenita
  15. 10. 2015, 9:31
Čtivá knížka se svižným příěhem ze života, který se může stát každému z nás. Konec byl krásný a babička je z postav, které si zaslouží obdiv.