Originální název: Plum Island

Kniha Zlín - 2013
ISBN: 978-80-87497-62-3

Kniha Zlín (2013) 978-80-87497-62-3 590
Alpress (1998) 80-7218-111-4 400

Když newyorský detektiv John Corey zavítá do přímořské osady na Long Islandu, je přesvědčen, že konečně nalezl tu pravou oázu ticha a pokoje, kde se může zotavit po těžkém zranění.

Místo toho se však zaplete do vyšetřování dvojnásobné vraždy. Tyto vraždy možná také mohou souviset s tajným výzkumem na nedalekém ostrově. Po dvou vraždách následují další...
Dokud detektiv Coley nedopadne pachatele, může si o klidné oáze ticha a pohody nechat jen zdát. (Založil/a: Patolog)

EvaPok
  28. 8. 2016, 18:19
Knihu jsem četla zatím jen ve zkrácený verzi, ale chci si koupit plnohodnotnou verzi knihy, jinak mne bavila..
DriftBooks
  20. 5. 2013, 1:13
Pozor! Tato kniha je biologická zbraň… Než začnete tuto knihu číst, doporučuji vám pořídit si vlastní soupravu OPZHN (ochranu proti zbraním hromadného ničení). Případně zalovte ve skříni a vytáhněte staré pomalované „žebradlo“ s plynovou maskou, nakupte chirurgické rukavice a tabletky na úpravu kontaminované vody. Mezi řádky se totiž skrývají spory sněti slezinné, v písmenech je zakódovaná ebola, z věčných keců detektiva Johna Coreyeho dostanete kopřivku a na závěr si k tomu všemu ještě uženete mořskou nemoc. Vystrašil jsem vás? Tak to mě těší. Velmi dobře si rozmyslete, jestli se do této tlusté knihy začtete, protože se vám nebude chtít přestat… viz recenze: http://www.databazeknih.cz/recenze-knihy/pozor-tato-kniha-je-biologicka-zbran-569