Biokuchařka Hanky Zemanové

Biokuchařka Hanky Zemanové

Smart Press - 2005
ISBN: 978-80-87049-20-4

Smart Press (2005) 978-80-87049-20-4 179

Knihu Biokuchařka napsala známá odbornice na zdravou výživu Hanka Zemanová.

Biokuchařka vás naučí zařazovat biopotraviny do jídelníčku zaměřuje se i na méně známé, ale běžně prodávané např. pohanku, cizrnu, špaldovou mouku, panenské oleje apod. Bio není jenom zrní či vegetariánská strava, bio může být chutné, zdravé jídlo pro celou rodinu, nemusí být složité na přípravu.
V knize najdete mnoho originálních receptů, fotografií a názorných ukázek (polévky, saláty, masové pokrmy, zelenina, zapomínané přílohy, moučníky) a velké množství osvědčených tipů. Určeno všem, kteří chtějí žít zdravěji a nejsou lhostejní k přírodě.,

Autorka Mgr. Hanka Zemanová je názávislou odbornicí na biopotraviny a spolupracuje s médii v tématech spojených se zdravým biovařením a ekologicky šetrným životním stylem. (Založil/a: Skamasi)

Hana Zemanová Hana Zemanová
*1975

Aurewen
  11. 2. 2013, 14:31
Kuchařka s dobrým nápadem, ovšem z poloviny je zaplněna reklamou a recepty, na jejichž suroviny průměrný člověk zkrátka nemůže mít nikdy peníze, pokud zrovna nenaspořil. A kvůli každému receptu bychom museli běhat po farmách :D
Monika Houšková
  16. 6. 2016, 10:21
Kuchařka, kterou jsem si nechala dát k Vánocům od mé milé tchýňky, zejména proto, že se mi vizuálně moc líbila a její autorka mi okamžitě byla sympatická. Díky této knize jsem nakoukla do světa krámků se zdravou výživou a postupně ochutnala spoustu nových věcí, které jsme s mužem zařadili do našeho běžného jídelníčku. Jediné čeho lituji je, že jsem ji před dvěma lety při stěhování zabalila a dala do krabice, která je někde hodně vzadu v garáži a já se k ní dostanu až tak za půl roku..