Svůdný vikomt

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

Domino - 2011
ISBN: 978-80-7303-669-0

Domino (2011) 978-80-7303-669-0 290

Madeline Prescottová nastoupila do školy pro mladé dámy jako učitelka matematiky a pevně doufá, že se jí tím podaří napravit otcovu nespravedlivě pošramocenou pověst. Místo toho se ovšem ocitá v ohrožení ona sama. Jak jen mohla být dříve tak naivní a domnívat se, že náklonnost k muži lze snadno ovládnout!
Anthony Dalton, vikomt Norton, proslul zejména jako svůdník a účastník divokých společenských sešlostí. Ženy mu padají do náruče, aniž by se musel příliš namáhat. Nyní však stojí před nesnadným úkolem: prokázat svou bezúhonnost, aby se mohl stát poručníkem milované neteře. A neexistuje lepší způsob, než začít dávat ve škole dědiček lekce, jak si počínat, uchází-li se o ně nepoctivý ničema.
Mezi Madeline a Anthonym to zajiskří už při prvním setkání. Jak by si ale mohli spolu něco začít? Jak by mohli dát v sázku všechny dobré úmysly, s nimiž do školy nastupovali? Jak by… jak by ale mohli odolat jeden druhému, když oba cítí, že jsou si souzeni? (Založil/a: Barborelka)

TeddyM
  30. 3. 2012, 10:07
Tahle kniha je pro mě průměr. Nezkousla jsem psychologickou zápletku u hlavního hrdiny, celkově mi to přišlo příliš vykonstruované (prostě takové neuvěřitelné). Sabrina Jeffries má určitě lepší knížky.
Barborelka
  15. 1. 2012, 18:36
Konečně jsem dočetla Svůdného vikomta.Nechci být moc kritická ale byla jsem ráda, že už mám dočteno. Hlavní hrdina mi nikterak k srdci nepřirostl.Možná to bylo i překladem, vůbec mi neštimovalo, že se uchichtl, nebo že se mu vkrádala červen do tváří…a dost mi vadilo oslovování zlato. Vím určitě, že knížku dám do poličky a dlouho po ní nesáhnu- bohužel....