Somatologie

Somatologie

Epava - 2000
ISBN: 80-86297-05-5

Epava (2000) 80-86297-05-5 480

Dylevského Somatologie je již klasická učebnice pro zdravotní školy a nižší stupně lékařských fakult. Vzhledem k měnícím se trendům a vývoji , byla učebnice několikrát přepracovávána a současná podoba učebnice Somatologie je výsledkem kritického zhodnocení různých verzí původního textu, vycházejících v posledních deseti letech . Vzhledem k současnému a předpokládanému vývoji našeho školství, odpovídá učebnice nejen požadavkům výuky somatologie na zdravotnických a vyšších zdravotnických školách, ale i potřebám studentů, kteří se na různých typech středních škol připravují ke studiu na lékařských fakultách a na dalších typech škol s biomedicínským zaměřením. Širokému spektru těchto uživatelů je přizpůsoben rozsah, forma a obsah učebnice i typ ilustrací. Učebnice somatologie člověka se tak blíží běžnému evropskému standardu příruček obdobného zaměření. (Založil/a: soniaf)

soniaf
  28. 7. 2011, 12:13
Mnohem lepší než učebnice somatologie od Grady. Ta je málo podrobná, pro přijímačky na VŠ je tam nedostatek informací a ani pro studenty SŠ mi nepřijde dost dobrá. Tahle je mnohem lepší :-))
IndiaPanda
  9. 11. 2013, 22:45
Moc dobrá knižka anatomie. Dobře se z ní učí vše je pěkně a dá se říci,že i jednoduše a srozumitelně napsáno :-)