A Quick Bite

Profil knihy je v jiném jazyce

A Quick Bite
Originální název: A Quick Bite

Lissianna has been spending her centuries pining for Mr. Right, not just a quick snack, and this sexy guy she finds in her bed looks like he might be a candidate. But there's another, more pressing issue: her tendency to faint at the sight of blood…an especially annoying quirk for a vampire. Of course it doesn't hurt that this man has a delicious-looking neck. What kind of cold-blooded vampire woman could resist a bite of that?

Dr. Gregory Hewitt recovers from the shock of waking up in a stranger's bedroom pretty quickly—once he sees a gorgeous woman about to treat him to a wild night of passion. But is it possible for the good doctor to find true love with a vampire vixen, or will he be just a good meal? That's a question Dr. Greg might be willing to sink his teeth into…if he can just get Lissianna to bite. (Založil/a: NathanBlack)

Lucianna
  2. 12. 2014, 20:41
Mělo to své klady i zápory. A jelikož to bylo velice, ale velice předvidatelné a vůbec žádné překvapení v tom nebylo tak hvězdičky letěli dolu . Je mi to líto protože jsem očekávala hodně:-( Ale i tak jsem si u knihy odpočinula:-)