Neuvěřitelné příhody žáků Kopyta a Mňouka

Neuvěřitelné příhody žáků Kopyta a Mňouka Originální název: Neuvěřitelné příhody žáků Kopyta a Mňouka

Levné knihy KMa - 2006
ISBN: 80-7309-409-6

Levné knihy KMa (2006) 80-7309-409-6 771
Madagaskar (1999) 80-86068-18-8 197

Další kniha neuvěřitelných dobrodružství žáků Kopyta a Mňouka.

Miloslav Švandrlík Miloslav Švandrlík
*10.08.1932 - †26.10.2009

Richie
  28. 11. 2012, 0:55
Pamatuji si, že jsem tuto knihu jako školák přinesl jednou do družiny, přečetli jsme si tam jednu z kapitol a pak jsem tam knihu musel nechat a četli jsme si z ní již pravidelně - tak se všem líbila. Jako kluk jsem si určitě přál zažívat podobná dobrodružství a bylo mi líto, že se mi to tak nedařilo jako Kopytovi a Mňoukovi :-)
EvaElsa
  6. 11. 2010, 20:44
Kopyta a Mňouka zbožňuju. Paradoxně jsem jim přišla na chuť až jako velká, když jsem si poslechla audionahrávku povídek, namluvenou Liškou a Matonohou, a od té doby jsem přečetla všechno, co se snad dá sehnat. Je pravda, že díly, napsané po revoluci, už nejsou tak skvělé, ale tenhle výběr povídek, které původně vycházely už od 60. let v časopisech Větrník a Pionýr, je naprosto parádní. Za mě rozhodně 5 hvězdiček!