Příšera

Originální název: Monster

Kredit - 1993
ISBN: 80-7171-021-0

Kredit (1993) 80-7171-021-0 236

Mary Carlsonová přišla na večírek s nabitou brokovniví a na místě zastřelila dva spolužáky. Chtěla zabíjet dál, ale v tom jí zabránila její nejlepší kamarádka Angela Warnerová a policie. Druhý den přichází Angela navštívit Mary do vězení, aby se zeptala, proč je zabila. "Protože už to nebyli lidé," říká Mary a Angela si myslí, že je šílená. Ale jen do té doby, dokud si nezačne tvrzení Mary ověřovat a neodhalí hrůzu tak nepředstavitelnou, až si sama myslí, že zešílí. Dostane se do stadia, kdy věří, že by bývalo lepší, kdyby Mary nechala zabíjet dál - dokud se ještě dalo zabránit šíření té věci. Věci velmi staré a taky hladové... (Založil/a: soniaf)

hasickat
  16. 8. 2011, 14:53
Výborné čtení, když mi bylo cca dvanáct let. To jsem se u toho i bála. Teď už je čtu jen z nostalgie a taky proto, že to ej skvělé čtení do tramvaje, do vlaku nebo autobusu.