Nová láska na obzoru

Nová láska na obzoru Originální název: Nová láska na obzoru

Fragment - 2006
ISBN: 80-253-0246-6

Fragment (2006) 80-253-0246-6 104

Nástup do prvního ročníku gymnázia přinesl Katce neshody s Tomem a jejich vztah se začíná pomalu hroutit. Nezdaří se ani seznamovací víkendový kurz v přírodě. Zdá se, že smůla se jí lepí na paty. Chodí na diskotéky a do tanečních,ve snaze na Toma zapomenout. Najde se někdo, kdo jí pomůže zahojit bolavé srdce? Nikdy neříkej nikdy - příběhy prvních lásek. (Založil/a: trynitrix)

Veronika Kabátová Veronika Kabátová

trynitrix
  29. 7. 2011, 22:31
Prázdniny skončily a Katka začala chodit na gymnázium. Nový školní rok ale přinesl neshody s Tomem a jejich vztah se začíná pomalu hroutit. Zdá se, že se jí lepí smůla na paty. Seznamovací víkendový kurz v přírodě, který škola pořádá pro studenty prvních ročníků, musí Katka předčasně opustit kvůli nečekaným zdravotním komplikacím. Ke všemu se stává předmětem nefér sázky svých spolužáků... Chodí na diskotéky a do tanečních a snaží se na Toma zapomenout. Pomůže jí v tom David, který se jako blesk z čistého nebe na jedné z lekcí tanečních, nebo boj o její přízeň vyhraje sebevědomý spolužák Adam?

---------------------

Taková víkendová pohodička na čtení tenhle žánr jsme dlouho teď nečetla takže to přišlo k chuti si zavzpomínat :-)
Jen co se tykalo příběhu přišlo mi to takové usekané ty kapitoly ale to je jen můj názor, osobně bych třeba v příběhu nějak pokračovala a rozvedla ho.