Veg mňamky

Veg mňamky

Plot - 2011
ISBN: 978-80-7428-065-8

Plot (2011) 978-80-7428-065-8 120

Martina Čermáková s úspěchem prezentuje veganskou kuchyni ne jako nezáživnou kombinaci zeleniny a zrní, ale jako chutnou až dekadentní, snadno připravitelnou krmi. Neklade důraz na zdravotní a etické aspekty vegetariánského vaření, spíš se snaží představit čtenářům to nejchutnější z veganské kuchyně v hravém a odlehčeném tónu bez dogmat. Její knížka je totiž určená nejen vegetariánům, veganům či lakto-ovo vegetariánům, ale i těm, kteří chtějí experimentovat s novými přísadami nebo rostlinnou stravou, těm, kteří o veganství nikdy neslyšeli, skeptikům, idealistům a možná i zažraným masožravcům. Vždyť mlsní jsme přece všichni, nebo ne? (Založil/a: Clareee)

Martina Čermáková Martina Čermáková

pixie
  28. 9. 2013, 13:47
V knize je plno zajímavých receptů, ale je tam málo obrázků. A od kuchařky tak nějak očekávám, že bude mít pěkné fotografie jídel, abych dostala ihned chuť něco uvařit.