Dobře vychovaná dáma

Dobře vychovaná dáma Originální název: The Matchmaker

Alpress - 2003
ISBN: 80-7218-904-2

Alpress (2003) 80-7218-904-2 341

Olivie si od vstupu do společnosti vede po celé tři roky podrobné záznamy o každém muži, který by přicházel v úvahu jako dobrá partie, ať s ním pouze vypila šálek čaje nebo vířila na tanečním parketu. Některé Oliviiny zápisky vyústí v úspěšné svazky jejích přítelkyň, ale Olivie sama ne a ne najít odpovídajícího partnera pro sebe. Když do Oliviina života vstoupí neotesaný lord Nevill Hawk, náhle všichni muži z jejího deníku vypadají jako pravé klenoty. Nevill, ničema s temnou minulostí, opilý zuřivec, ale i taškář a svůdce… Je vůbec možné, aby si k noblesní Olivii někdo s takovou pověstí našel cestu? Že by ho chtěla napravit? (Založil/a: Martina)

Bloodym
  16. 12. 2013, 19:46
Oliviiny zápisky do deníčku mě opravdu bavily, ale zmínění muži by už asi tak nadšení nebyli. Když se navíc její deník dostane do ruky Nevillovi, to začne teprve ta pravá zábava. A vše skončí jak má - happyendem.