Na lásku nevěří

Originální název: Sapphire

BB art - 2011
ISBN: 978-80-7381-922-4

BB art (2011) 978-80-7381-922-4 264

Sapphire Jonesová od té doby, co manžela přistihla s jinou ženou, na lásku nevěří. Teď už se s muži vídá jen za podmínek, které si sama určí, proto je také její současný přítel mladší než ona, pohledný, nedělá si na ni žádné citové nároky (zatím, ťuk, ťuk ťuk) a skvěle to umí v posteli. Co víc by si mohla přát?
Sapphire veškerou svou vášeň dává do vlastní firmy – prodeje luxusního prádla a organizování dámských loučení se svobodou. Vede se jí dobře a připadá jí, že jí život přeje, dokud nepotká pohledného a okouzlujícího podnikatele, který se k ní hodí úplně ideálně. Pak se vše náhle pokazí na loučení se svobodou jedné seriálové hvězdičky, která je miláčkem bulvárních novinářů. O tom večeru budou mluvit úplně všichni, ale z jiných důvodů, a Sapphire se také dostává na titulní strany... (Založil/a: strelena)

Katie Price Katie Price
*22.05.1978

Sylvia
  29. 8. 2014, 17:42
Knihu jsem si vybrala na dovolenou a říkala jsem si, že to bude špatná kniha, román jako román. Knihu jsem přečetla rychle. Mrzelo mě, že více nebylo popsáno prostředí, to mi hodně chybělo. Ale byla jsem ráda, že některé části příběhu napsala stručně a přeskočila je. Klasický příklad toho, že když něco ztratíte, tak si toho poté začnete vážit. knihu bych si asi znovu nepřečetla, ale když jsem se teď podívala na vzhled autorky, tak jsem pochopila, proč si vybírá stále podobné prostředí jako je modeling, hvězdný život.