Dům v temnotách

Originální název: Dům v temnotách

Moba - 2011
ISBN: 978-80-243-4483-6

Moba (2011) 978-80-243-4483-6 223

Čtyřicetiletý novinář Filip Noska je rozvedený, trošku lehkomyslný cynik, který právě dal výpověď z redakce týdeníku, protože už má po krk přitroublých rozhovorů s ještě přitroublejšími hězdičkami šoubyznysu. Potřebuje oddechový čas a chce si dát do pořádku svůj rozháraný osobní život. Dá sbohem Praze, pronajme si letní apartmá v penzionu Pejmov a hned první den se seznamuje s půvabnou a trochu záhadnou majitelkou cestovní kanceláře Kamilou Nowak. Je přesvědčený, že má před sebou příjemné letní lenošení, možná ozvláštněné milostným románkem, a ani ve snu ho nenapadne, že se právě vydal na cestu poznamenanou dávným zločinem, nebezpečím a šílenstvím...

Román patří do žánru psychologického thrilleru, nicméně na své si přijdou i ctitelé hororu a příznivci detektivní literatury. Příběh totiž nabízí mnohé nečekané zvraty a závěrečné šokující rozuzlení. (Založil/a: al-ma)

JarKun
  19. 4. 2015, 11:46
Velké překvapení. Má první zkušenost s tímto autorem. Děj měl spád, hlavní hrdina uvěřitelné problémy a starosti, napětí všudypřítomné, zasazeno do zajímavé krajiny a napínavé až do konce. Přečteno jedním dechem.
MollaBlack
  6. 4. 2013, 16:58
četlo se to dobře, akorát v tom blázinci už mi to přišlo dlouhé.. každopádně jsem doufala v takový nějaký konec, takže jsem spokojená - líbilo :)