Zásah v krizi

Poprvé vydáno celosvětově: 2000

Knižní klub - 2003
ISBN: 80-242-0959-4

Knižní klub (2003) 80-242-0959-4 502

Sarah Greenwoodová je okouzlující, inteligentní a statečná, jediná žena, která kdy sloužila ve Stoneově jednotce. Přesto je teď právě Stone vyslán, aby ženu umlčel. Cesta na americký jih se stává pro oba aktéry smrtící hrou na kočku a myš. Stone postupně odhaluje propletené nitky přísně utajeného spiknutí, k němuž drží klíč pouze Sarah. Mezi oběma nedobrovolnými aktéry nakonec dochází k neovratné konfrontaci, která musí skončit smrtí jednoho z nich. (Založil/a: tequilaking)

sharky95
  15. 5. 2012, 18:39
Přišlo mi to poněkud zdlouhavé, jinak ale výborný thriller s překvapivými zvraty, které nás zavedou až do Bílého domu
MysteryMan
  20. 12. 2014, 19:26
Taky dávám 4 hvězdy, i když se mi to líbilo více, než Dálkové ovládání. Zdlouhavé mi to nepřišlo, spíše mi připadal přestřelen závěr. Ale je na každém, co si o tomto počinu bude myslet. Ve svém žánru špička, Andy ví, o čem píše, spoustu asi zažil. Čtení pro chlapy. Nemá cenu hodnotit literární úroveň