Level 26: Proroctví temnoty

Level 26: Proroctví temnoty

Knižní klub - 2011

Knižní klub (2011)

Steve Dark opět bojuje s temnotou, která tentokrát hrozí, že pohltí i jeho samého. Musí se vyrovnat s brutální smrtí své manželky, přál by si vzorně vychovávat svou dceru, ale nedokáže být nezúčastněným divákem ve světě, kde zlo neustále ohrožuje i jeho nejbližší. Pokouší se předvídat kroky vraha, který své zrůdné činy inscenuje podle tarotových karet a na kterého jsou i Mimořádi krátcí. Je však donucen pátrat i ve vlastní minulosti, v dlouho potlačovaných vzpomínkách. A k tomu všemu jeho bývalý nadřízený Riggins mezitím zjistil, že Darka a Skřípala (netvora z první části série) něco spojuje… Druhý díl digirománové série thrillerů Level 26 doplněný o hrané videosekvence na www.level26.com. (Založil/a: samca)

Anthony E. Zuiker Anthony E. Zuiker
*17.08.1968

Duane Swierczynski Duane Swierczynski
*22.02.1972

Melindaaaa
  31. 8. 2012, 18:15
Druhý díl byl stejně čtivě napsán, jako ten první. Kybermosty jsem všechny viděla naráz až po dočtení knížky, což děj pěkně dokreslilo. Zdály se mi lepší, než u dílu prvního. Rozhodně doporučuju přečíst, pokud vás první díl zaujal :) Už se těším, až se vrhnu na třetí
Ruxandra
  14. 10. 2011, 11:17
Musím říct, že druhý díl mě o proti prvnímu zaujal o něco více, především kybermosty byli podle mého lépe pojaté a zpracované. Jinak opět nijak extra kvalitní detektivka, ale příběh ubíhá docela rychle a za chvíli to máte přečtené. Žádný extra originální nápad se nekonal (kolikrát už jsme viděli vrahy podle tarotových karet?), ale jako kniha na zabití času to stačí:)
Na třetí díl jsem opravdu zvědavá.
Franny_Glass
  25. 7. 2012, 9:49
Tento díl se mi líbil více jak ten první. Napětí hned od začátku, čtivé. Pro mě to bylo celkově příjemný překvapení.
škodnejtapír
  8. 3. 2012, 21:20
No celkově možná lehčí zklamání. Ano, pořád se to čte náramně dobře, kniha se téměř nedá odložit a zhltnete to na posezení, ale už je to bohužel "jen" velmi napínavý příběh, není tam žádný výjimečný vrah, ze kterého leze mráz po zádech, ani nějaké zajímavé rozuzlení.