Kresby v prachu

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Knižní klub - 2010
ISBN: 978-80-242-2809-9

Knižní klub (2010) 978-80-242-2809-9 384

Mimořádně poutavý román Zoë Kleinové je především příběhem o lásce. Jeho hrdinka Page, archeoložka působící v Izraeli, uposlechne hlasu své intuice a zahájí vykopávky pod domem manželského páru, kde se údajně zjevují duchové dvojice milenců. Přitom objeví svitek, který napsala záhadná Anatija, a rozhodne se předat její poselství světu, i když tím riskuje vlastní život... (Založil/a: Rouzina)

teola
  30. 6. 2013, 18:16
Prvních cca 30 stránek jsem četla bolestně dlouho. Uvažovala jsem, že tu knihu vzdám - nakonec jsem vydržela a nelituji. Velmi působivý román.
trynitrix
  27. 10. 2012, 23:16
Velice poutavý a zajímavý příběh ohledně archeologie a soukromého života Page.
Kniha se mi líbila i když sem tam kapitolka vázla ale i tak příběh měl náboj hlavně hodně citů a pocitů. Můžu doporučit.A co se týká Izraele normálně po přečtení knihy bych měla chuť se tam podívat :-D
niknikita
  26. 5. 2016, 13:42
Miluji tento příběh a četla jsem ho již několikrát, až jsem si nakonec Kresby v prachu sehnala do své knihovničky. Chvílemi se mi zdá, že čtu starověkou poezii - tak citlivě je napsaná tato jedinečná kniha.