Čaroděj ze země Oz (komiks)

Čaroděj ze země Oz (komiks) Originální název: The Wonderful Wizard of Oz

Grada - 2010
ISBN: 978-80-247-3691-4

Grada (2010) 978-80-247-3691-4 76

Mohutné tornádo se prožene kansaskou prérií, uchvátí stavení i s Dorotkou a unáší je po několik hodin. Když dům konečně znovu přistane, zabije Zlou čarodějnici z Východu. Dorotka se ocitne v neznámé zemi, kde ji přivítají místní obyvatelé, Mlaskalové. Ti jí řeknou, že je v zemi Oz, obklopené obrovskou pouští, přes kterou se nedá dostat. Dorotčinou jedinou nadějí na návrat domů je návštěva u mocného čaroděje. Cestou za ním se seznámí s neobyčejnými přáteli, z nichž každý chce čaroděje také o něco požádat. Ten jim však jejich přání nechce splnit, dokud neudělají oni něco pro něj: musí zabít Zlou čarodějnici ze Západu. Začtěte se do komiksového vydání nádherného příběhu o čaroději ze země Oz a prožívejte spolu s Dorotkou všechna napínavá dobrodružství. (Založil/a: Antonín)

moonchild
  10. 11. 2013, 18:23
jedna z mých oblíbených knížek kterou můžu číst neustále a bude se mi pořád líbit.je prostě super...
čarodějka999
  2. 3. 2013, 14:04
Jen tak ze zajímavosti a z nostalgie po ní znovu sáhnu. Jako malá jsem ji přečetla aspoň 3x. Doufám, že ji máme pořád někde doma schovanou.