Nalezené peníze

Poprvé vydáno celosvětově: 1999

Alpress - 1999
ISBN: 80-7218-294-3

Alpress (1999) 80-7218-294-3 416

Ryan Duffy se vrací domů po smrti svého otce a čeká, že se bude muset vyrovnat se zármutkem svým i matčiným. Nikdy by jej nenapadlo, že v otcově pozůstalosti se objeví ohromující suma peněz v hotovosti. Byl vůbec Frank Duffy tichým, spořádaným člověkem, kterého Ryan celý život bezmezně obdivoval? Jaké tajemství se skrývá za pláštíkem poklidného rodinného života Duffyových? A co s těmi penězi udělat?
Ryan není sám, kdo tápe. Zdá se totiž, že s tajemstvím jeho otce je spojena jistá mladá žena a její rodina sužovaná problémy. Jak Ryan společně s Amy pátrají po stopách záhadných peněz, odhalují stále důkladněji nebezpečné tajemství, které by bylo lépe nechat nedotčené. (Založil/a: mrvikovak)

wendel
  4. 10. 2016, 16:44
Začátek knihy není nicmoc, protože zápletka se zdá být hodně předvídatelná, ale asi po 50-ti stránkách tomu Grippando pořádně přitopí pod kotlem a ze zápletky vymáčkne maximum. Švih udrží až do závěru, takže jsem byl nakonec přijemně překvapený a knihu mohu vřele doporučit.