The Land of Painted Caves

Profil knihy je v jiném jazyce

The Land of Painted Caves Originální název: The Land of Painted Caves

(Založil/a: cuarenta)
Jean Marie Auel Jean Marie Auel
*18.02.1936

bratr_jezek
  8. 10. 2013, 20:36
Souhlasím s Lienkou77. Knižní Klub je schopen vydat s prominutím kdejakou ptákovinu, ale u této velmi čtivé série, kde i staré díly nelze sehnat pro jejich naprosté rozebrání, argumentují něčím tak neuvěřitelným jako je "neschopnost" tuto knihu prodat. Já naopak věřím, že by se po ní jen zaprášilo, takže i dražší náklady na autorská práva by se jim s přehledem vrátily. Proto všem nadšencům doporučuji najít na internetu petici, co koluje Internetem, a připojit podpis za vydání této knihy.
racice3
  15. 10. 2014, 16:38
Mám doma 4.díly, poprvé jsem četla jako dospívající a několikrát jsem se k celé čtyřdílné sérii vrátila jako dospělá. Pátý díl jsem nesehnala (ani v knihovně, kde ostatní díly mají), až nedávno v elektronické podobě a jsem velmi, velmi zklamaná, ani se nedivím, že další díl, navíc po tolika letech, nechce nakladatelství vydat a tak štědře podpořit autorku v tvorbě něčeho tak příšerného..Už u čtvrtého dílu autorce docházel dech a k pátému vůbec nemělo dojít (což možná nakladatelství samo poznalo), natož k tomuto šestému. Takže netruchlete a vložte svou energii do čtení jiných knížek, př. se vraťte znovu na začátek této série, která za to ještě opravdu stojí a hlasovala bych po její znovuvydání, pokud tedy ještě někdo stojí o papírovou formu.
Lienka77
  5. 10. 2013, 11:19
dj - Knižní klub se naprosto nepochopitelně rozhodl, že knihu do češtiny přeložit nenechá.
RP - Šestý díl prostě nebude, ani dotisk ostatních, jak to tak vypadá. Přeju člověku zodpovědnému za toto inteligentní rozhodnutí, ať se propadne do horoucích pekel.
RP
  16. 9. 2013, 21:27
Také už dlouho čekám na slíbený 6. díl. Vždyť přeci musí být tisíce lidí, kteří mají všech 5 dílů doma a čekají na překlad posledního. :-(
dj
  24. 5. 2012, 22:46
Zdravím. Sháním tuto knihu pro mamku jako dárek. Nevíte, zda ji někdo plánuje vydat v češtině? A popřípadě kdy?