Kluk s medovýma očima

Kluk s medovýma očima Originální název: Kluk s medovýma očima

Knižní klub - 2007
ISBN: 978-80-242-1903-5

Knižní klub (2007) 978-80-242-1903-5 168

KLUK S MEDOVÝMA OČIMA, pokračování čtenářsky úspěšné knihy SMUTNÁ HOLKA HLEDÁ KLUKA (Zn.: aby nebyl debil.) Obě knížky jsou koncipované jako deníky, v nichž si čtrnáctiletá Maxi dychtivě zaznamenává každou chvilku svého života... Autenticitu textu umocňuje grafická podoba stránek, která má vtip stejně jako Maxiiny slovní glosy, tu ostré, tu romantické až k zbláznění. Knížka určená -náctiletým, jejichž svět věrně zachycuje, je podle ohlasu atraktivní i pro mnohem starší čtenáře. (zdroj: bux.cz) (Založil/a: Elle-Elie)

Faith
  4. 11. 2012, 11:46
Taky jsem knihu četla, když jsem byla menší. Je to psáno formou deníčku, takže pro náctiletou dívku je to velmi zajímavé téma.
Elle-Elie
  11. 8. 2011, 2:11
Kniha pro mladou dívku. Mě asi ve 12 letech se moc líbila. Je to deník takové bláznivější holky zamilované do kluka jménem Michal - tedy aspoň zrovna v tomhle díle. První jsem četla až po tomhle a zas tolik mě nebavil.