Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Chrám věčnosti

60%
3 8
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Chrám věčnosti

Nejnovější vydání:
Baset - 2005
ISBN: 80-7340-059-6
Počet stránek: 272
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Baset (2005) 80-7340-059-6 272

Všechno je jinak. Něco se musí změnit. To jsou myšlenky, jež Juliána, nájemného vraha a žoldáka bez paměti, napadají stále častěji. Neví totiž, kým ve skutečnosti je. Z domova uprchl po zavraždění svého bratra. To byl ještě hodně mladý. Od té doby, uplynuly desítky let. Teď se vrací zpět, aby rozřešil záhadu svého původu. Místo odpovědí se však objevují jen další záhady. Proč je on, zločinec, pro své krajany vytouženým Spasitelem?

Napínavá fantasy, nabízející vše, co k tomuto oblíbenému žánru patří - a také něco navíc. Hrdina románu kráčí staletími vstříc svému osudu... (Založil/a: chazynka)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Aratar
20% 20% 20% 20% 20%
  25. 8. 2014, 13:56
Upozornění pro čtenáře: Jedná se o béčkovou až céčkovou fantasy, a to se všemi klišé, která k tomu patří. Máme tu vyvoleného, nezranitelného hrdinu s dočasnou amnézií o svém původu, elfy, trpaslíky, draky, ale také skřety a další nejroztodivnější potvory jako potravu pro hrdinův meč s magickou mocí. Tolik tedy k vykradačce Tolkienova světa. Ale to stále není vše. Do toho se nám tu zjeví římská říše se svými legionáři, vikingové, severští bohové atd. Připadá vám to trochu jako slátanina? tak to vám připadá správně. A kromě toho tu máme naprosto nezajímavé schematické postavy, nelogické dějové linie a zvraty, neuvěřitelně kostrbatý styl vyprávění pouze v 3. osobě, a to prosím i dialogy, a stupidní dialogy, kde se střídá jeden vulgarismus za druhým. Pokud by byla nějaká příručka, jak se fantasy psát opravdu nemá, tak Chrám věčnosti by se určitě zařadil do TOP 10.

Julián si znechuceně odplivl, přivřel oči.
Narken vytáhl jatagan, strčil hrot hospodskému ke krku. Ozval se zoufalý výkřik. Přiběhne děvče, které předtím doneslo Juliánovi jídlo.
"Nechte ho, prosím, nechte ho, dám se vám všem čtyřem znovu! Už mi na mém těle nezáleží, dám vám ho kdykoliv, jen nezabíjejte mého otce!"