Šéfologie

Šéfologie Originální název: Bosstrology

Baronet - 2004
ISBN: 80-7214-647-5

Baronet (2004) 80-7214-647-5 199

Trápilo vás někdy, že šéf ignoruje všechny vaše nápady? Štve vás, že zaboha z něho nevyždímete vyšší plat? Šikanuje vás na pracovišti? Šikanujete vy jeho? Problémů se šéfy existuje mnoho, ale řešení většinou existuje pouze dvojí: Vydržet, nebo dát výpověď. Šéfové totiž za svoji povahu a chování nemohou. Dokonce i na šéfovské místo se dostali nevinně, protože jim je předurčeno ve hvězdách. A přiznejme si, že proti osudu člověk nic nenadělá, může se mu nejvýš smát. V Šéfologii nás oba autoři seznamují s dvanácti základními typy šéfů, s jejich hlavními zápornými (a velmi výjimečně i kkladnímy) stránkami, se vším, nač si u kterého šéfa dát pozor, jak se kterému typy šéfa chovat a jak na šéfa zkusit vyzrát. Je třeba připomenout, že na šéfy vyzraje málokdo, ale každý je může aspoň prokouknout. A přiznejme si, že prokouknutý nepřítel je poloviční nepřítel a zesměšněný nepřítel už není nepřítelem, ale zdrojem radosti ze života. (Založil/a: chazynka)

Adéle Lang Adéle Lang

Andrew Masterson Andrew Masterson