Thriller 2

Originální název: Thriller 2

BB art
ISBN: 978-80-7381-872-2

BB art 978-80-7381-872-2 416

Když se v prvním výboru Thriller (BB/art, 2007) setkali nejlepší spisovatelé žánru thrilleru, stali se součástí nejúspěšnější antologie povídek, která kdy byla vydána. Netrpělivě očekávané pokračování Thriller 2 je ještě lepší. V této antologii si každý najde něco podle svého gusta, počínaje úvodním příběhem o mezinárodním terorismu od Jefferyho Deavera, přes popis nefunkční rodiny z kalifornského vinařského kraje od Lisy Jacksonové, až po děsivý příběh Ridleyho Pearsona o masovém vrahovi. Svou originální povídkou přispělo třiadvacet spisovatelů - jak zkušených autorů bestsellerů, tak nejtalentovanějších mladých autorů tohoto žánru - a podílelo se na vytvoření této jedinečné kolekce. (Založil/a: WorryJim)

Cussler Clive Cussler Clive
*15.07.193

bady
  30. 11. 2014, 12:58
Rád čtu tyto sbírky a objevuji pro sebe nová jména. Když ale nepočítám veleznámého Jefferyho Deavera, tak z Thrilleru 2 mne zaujaly pouze dvě povídky a do seznamu "chci si přečíst" jsem si přidal jen dvě jména.
Václav Bezděk
  11. 11. 2016, 13:11
Mám stejný postřeh jako pan bady, kniha není špatná, ale neni to bůhví co. Pokud je první díl horší, určitě si ho nepřečtu. Lepší literatury i thrillerů je všude dostatek.