Judas Priest

Originální název: Story of Judas Priest: defenders of the faith

Volvox Globator - 2011
ISBN: 978-80-7207-800-4

Volvox Globator (2011) 978-80-7207-800-4 444

Příběh heavy metalové legendy Judas Priest líčí jejich vzestupy i pády zdokumentované renomovaným rockovým novinářem. Kniha vychází z rozhovorů s desítkami osobností propojených s kariérou těchto živoucích legend, od bývalých spolupracovníků až po dávné přátele z dětství. Včetně kompletní diskografie a seznamu turné. (Založil/a: OKo)

Lecter
  17. 5. 2015, 18:20
Vzhledem k tomu,že kapela nemá čas na sepisování pikantností ze svého života,musíme se spokojit s dostupnými informacemi s přispěním Atkinse a ostatních.Zase není tak špatné mít pohromadě přehled činnosti a turné.Já dávám pět tak i tak protože
,,Priest jsou ,obránci víry' a tou vírou je heavymetalová hudba."
scouter
  7. 8. 2012, 21:26
Zatím bezkonkurenčně nejotřesnější překlad, jaký jsem měl tu čest číst a to napříč všemi žánry. Těžko říci kolik z nezáživnosti a zmatenosti dílka má na svědomí sám autor a kolik překladatel. Judas Priest bych dal nepochybně pět hvězdiček, ale tomuto prazvláštnímu vydavatelskému počinu opravdu nemohu dát víc než dvě. Za promarněnou šanci konečně přilížit erudovaně a zajímavě metalovou legendu si kniha víc nezaslouží...
VictimOfChanges
  27. 10. 2011, 10:54
Pro všechny pravověrné "metalheads" příjemná povinnost k přečtení. Bohužel velkou část knihy zabírá až zbytečně podrobná diskografie a přehled všech turné. Každopádně některé pasáže ze života Metal Gods rozhodně pobaví, zejména ty z hudebních začátků pozdějších legend. Co jiného než 100 procent dát jako hodnocení samotným bohům metalu?
Opravdu se máme na co těšit, pokud někdy Priest vydají oficiální biografii.