Pomsta ze záhrobí

Pomsta ze záhrobí
Originální název: Revengo from eternity

Tina Showbuddyová se po smrti své matky přestěhovala do Borgentownu, kde její otec, slavný spisovatel, chce najít klid ke své práci. I když si Tina připadá nepřitažlivá, zamiluje se do ní jeden z nejpopulárnějších studentů, výborný basketbalista Johnny. Jenže Tina začíná zjišťovat podivné věci – ve městě se odehrávají nevysvětlitelné vraždy, Johnny se chová nepochopitelně, v její blízkosti se dokonce objevuje duch mrtvé dívky. A tarotové karty věští nebezpečí… Vyvázne Tina i potom, co o její život usiluje strašná záhrobní příšera, nebo se stane další položkou na dlouhém a krvavém seznamu obětí? (Založil/a: pecaoner)

LeaLea
  8. 3. 2012, 14:02
Moje první setkání s hororem. Už je to dlouho, co jsem o obezní, nesebevědomé Tině a krásném Johnnym četla. Docela by mě zajímalo, jaký názor na příběh a Tinino puntičkářské popisování svého oblečení bych měla dnes. Každopádně celá série Stop hrůzy se pohybuje v podobném tříhvězdičkovém standardu. Oddechové čtení pro mladé.