Pád do temnot

Pád do temnot Originální název: Fall into darkness

Stopy hrůzy 49, ze série Tajemné zlo.
V soudním procesu jde o vraždu. Ann Riceová je mrtvá. Obviněna je její nejlepší přítelkyně Sharon McKayová. Ale žádná mrtvola se nenašla. A tři svědkové zločinu jenom slyšeli, co se stalo, ale neviděli to. Obžaloba si je přesto vítězstvím téměř jistá. Když se Ann zřítila do prudkého proudu řeky, byla s ní Sharon sama na vrcholku útesu. K útesu vede jenom jedna cesta a všichni svědkové si pamatují, že než Ann spadla, dívky se pohádaly. Sharon se hájí jenom tím, že Ann spáchala sebevraždu. Ale všichni, kdo Ann znali, říkají, že nebyla sebevražedným typem. A mají pravdu. Ann byla mnohem víc než sebevražedkyně. Byla posedlá. (Založil/a: pecaoner)

ZlatiHra
  16. 3. 2012, 0:08
Ač tato kniha patří do velice lehkého čtení s jednodušší zápletkou, tato kniha mě velmi zaujala a její zvrat mě, dá se říci, ohromil. Proto jsem ji zařadila mezi nejpřekvapivější knihy ze série Stopy hrůzy, kam se zas tak moc knih z této série řadit nedá.