Vzpomínejte na mne

Vzpomínejte na mne Originální název: Remember me

Když se Shari Cooperová po návratu z večírku na oslavu narozenin své přítelkyně probudila ráno ve své posteli, rodiče a brat se chovali, jakoby neexistovala. Neslyšeli co říká, neviděli ji. Pak zazvonil telefon. Volala nemocnice. Všichni zvážněli. Shari netušila, co se stalo. Jela s nimi do nemocnice. Tam našla sebe samu na pitevním stole. Policie to označila jako nehodu. Shari věděla, že to byla vražda. Ona a věčně opilý policejní důstojník se pouštějí do postupného hledání pravdy, která s sebou přináší i odhalení nezákonného činu, starého téměř dvě desetiletí. Shari jako duch má k pátrání spoustu neobvyklých možností například hledá odpovědi na některé otázky i ve snech svých bývalých přátel. Jaký bude konec pátrání mrtvé dívky a policisty, když každý z nich má k němu zcela odlišné podmínky? (Založil/a: pecaoner)

Kleome
  13. 10. 2016, 12:51
Myslím si, že pokud jste náročnějším čtenářem, bude vás kniha vyloženě nudit. Celkem nápaditá (přestože ne originální) zápletka, kterak zavražděná sleduje vyšetřování z pozice ducha, je ovšem zabita naprosto nezajímavým líčením policejního postupu. Nic vás tu nepřekvapí a nenadchne. Možná jen budete tu a tam znechuceni probíhajícím "slaďákem." Knížka je vhodná možná tak pro pubertální mládež, kterou může zaujmout snad jen tím, že většina hrdinů je jejich věku.