Cesta do neznáma

Cesta do neznáma Originální název: Bad Love

Tereza Chafeyová utíká z domova. Cestou na sever, podél kalifornského pobřeží, zastaví dvěma tajemným stopařům: Poppy Cornové a Freedomu Jackovi. Všichni tři si navzájem vyprávějí příběhy: Tereza o svém ztroskotaném vztahu s chlapcem, Poppy o mladé ženě, kterou kdysi znala, a Freedom o nadějném mladém muži s nezkrotnou povahou. Společně s jejich životními osudy se pomalu rozehrává i chmurné dobrodružství, jehož aktéry však tentokrát jsou oni sami. Je to příběh života a smrti, vykoupení a zároveň zatracení. Bude to nejdelší noc Terezina života. A možní její no poslední. (Založil/a: pecaoner)

Tojaheva
  20. 9. 2016, 11:57
Kdybych já si tak přesně pamatovala o čem to bylo :) Ale vím, že v období puberty jsem tyhle knížky hltala a u některých se i bála, když jsem je četla po večerech v posteli.
NinadeL
  1. 2. 2013, 15:20
Knihy Christophera Pikea patří mezi to nejlepší z proslavené edice Stop hrůzy, která po několik generací učarovávala mladým čtenářům. Cestou do neznáma jsem kdysi začínala a myslím, že i dnes by to bylo slušné čtení. Příběh plný tajemství a rozvětvených flashbacků dává velký prostor k čtenářským hypotézám, což je velmi příjemné.