Přežít s vlky

Alpress - 2007
ISBN: 80-7362-126-6

Alpress (2007) 80-7362-126-6 222
Alpress (2005)

Příběh sedmileté židovské dívenky, která se sama uprostřed zuřící války vydá z Belgie směrem na východ, kam Němci odvezli její rodiče. V nejtěžších chvílích jí pomáhají přežít vlci, naproti tomu setkání s lidmi jí pokaždé přinese pouze stres, bolest a zklamání. (Založil/a: Sidheag)

Fabienne
  3. 8. 2011, 12:57
Také jsem z této knihy byla úplně "odvařená", dokud jsem nezjistila, že si to autorka vymyslela ... viz zde : http://www.zvedavec.org/komentare/2008/03/2474-autorka-priznala-ze-si-vymyslela-pribeh-o-tom-jak-prezila-holocaust.htm
Gustik5
  10. 11. 2011, 20:27
Fabienne, to jsi sem neměla psát! Já tomu věřil, a autorku jsem obdivoval... No nic, pravda bývá krutá, tohle mě ale vážně naštvalo a zklamalo, proč tu knihu prostě nenapsala jako neautobigrafickou prózu? Odpověď je nasnadě; pozornost a prachy. A přitom by ta kniha byla dobrá tak jako tak...
olla
  13. 5. 2014, 22:02
A mně se stejně moc líbila, i když si ji autorka vymyslela. I vyfabulované příběhy dovedou být nádherné. Lhát sice nemusela, ale.... stejně je to knížka za pět hvězdiček
Kordulka
  2. 2. 2016, 22:37
Kniha se mi moc líbila, následně jsem viděla i film. Při čtení knihy jsem se až na konci dozvěděla, že nejde o vymyšlený příběh, ale skutečný. Byla jsem zcela fascinovaná. A teď se dozvím, že jde o autorka lhala... Takže proto o hvězdičku dolů!
siimoona
  9. 8. 2015, 17:44
Pane jo... to byl ale blábol! Ještě tam mohla paní autorka připsat že se i s vlky pářila aby si získala jejich přízeň. Určitě by přežila o mršinách a špinavé vodě.... A ještě tuhle slátaninu vydávat jako autobiografii...a těch lidí co jí skočilo na špek... nemám slov :-D
zhuzanečka
  13. 5. 2014, 10:16
Taková parádní knížka, která mě tak dostala že jsem ji během dne přečetla a nemohla se od ní odtrhnout, tolik mi bylo líto že musela něco takového prožít a teď se dočtu tohle ... http://www.novinky.cz/zahranicni/336031-spisovatelka-si-vzpominky-na-holokaust-vymyslela-musi-vratit-22-milionu-dolaru.html. No nic, mažu s oblíbených knih, sice byla parádní ale myslela jsem že je to pravda a ne nějaký podvůdek!!
Vlčák
  8. 9. 2010, 21:30
Toto je úplně luxusní knížka, strašně moc se mi líbila. Příběh je napínavý, plný dobrodružství a taky poukazuje na to jaké to bylo strašné za války.. úplně bombová knížka. Chudák..že toto musela všechno prožít...