Dům na samotě

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Motto - 2011
ISBN: 978-80-7246-581-1

Motto (2011) 978-80-7246-581-1 293

Další napínavá detektivka od autorky úspěšných knih Kroky vraha a Zlodějka příběhů a držitelky Ceny Jiřího Marka

Výtvarnice Nela po rozchodu s přítelem zůstala sama ve starém mlýně, který původně s partnerem chtěli zrekonstruovat. V téže době bylo v nedalekém lese nalezeno tělo mladé dívky, ucházející se o práci v místních dostihových stájích. Při vyšetřování vyjde najevo, že oběť byla naposledy spatřena s bývalým Neliným přítelem. Dvě podobně provedené vraždy se nedávno staly v Praze, a tak není divu, že dosud poklidnou středočeskou vesnicí začne obcházet strach. Přesunul se sem z hlavního města sériový vrah? A kdo v noci chodí okolo mlýna, jako by tu něco hledal? Nyní je na inspektoru Bergmanovi, aby určil, zda se vodítko k případu neskrývá ve složitě propletených vztazích obyvatel obce, kde má téměř každý nějaké tajemství.... (Založil/a: allllllllll)

tomdra
  4. 8. 2016, 16:33
Tohle byla už třetí kniha od spisovatelky Michaeli Klevisové a opět mě nezklamala. Další dobrý příběh o detektivu Josefu Bergmanovi, který byl od samého začátku dost napínavý. Můžu jen doporučit.
jarin58
  1. 3. 2014, 12:03
Hned po přečtení prologu jsem věděl že kniha bude moje parketa.Prostředí se mlýnem a přírodou,prostě boží.
HDosoudilová
  9. 10. 2015, 17:32
V pořadí druhá přečtená kniha od této autorky a opět skvělá. Skvěle vymyšlená zápletka, žádná slátanina a jako bonus ještě z českého prostředí. Moc se mi líbí její knihy. Těším se na další.