Honba za přízraky

Honba za přízraky Originální název: Scavenger Hunt

Kredit - 1993
ISBN: 80-7171-019-9

Kredit (1993) 80-7171-019-9 269

Školní rok je skoro u konce. Školní klub zorganizuje pro žáky nejvyšších ročníků hru -Honbu za pokladem. V malých skupinách a s pomocí chytře sestavených klíčů procházejí chlapci a děvčata městem a pak dál do noční pouště. Pořádající klub slíbil atraktivní cenu pro skupinu, která se dostane první do cíle. Pro Carla Timmonse, který nedávno ztratil nejlepšího přítele, se však hra stává příšernou noční můrou. Veden láskou k překrásné dívce, vzdálí se daleko a do míst, kde se ztrácí hranice mezi životem a smrtí. (Založil/a: hasickat)

PeťkaW.
  24. 4. 2013, 11:00
Jako mladší jsem měla Stopy hrůzy docela ráda. Rychle se četly, měly jednoduché příběhy, žádné těžké čtení... Už i v těch letech mě ale zrovna tenhle titul šíííleně nebavil :) Takže jestli hodláte tuhle sérii číst, tak radši sáhněte po jiném díle.
hasickat
  16. 8. 2011, 14:53
Výborné čtení, když mi bylo cca dvanáct let. To jsem se u toho i bála. Teď už je čtu jen z nostalgie a taky proto, že to ej skvělé čtení do tramvaje, do vlaku nebo autobusu.