Arizona

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Fragment - 2011
ISBN: 978-80-253-1287-2

Fragment (2011) 978-80-253-1287-2 272

Nejsou živí. Nejsou mrtví. Něco mezi tím.

Krásní mrtví zmizeli. Uběhlo už několi týdnů, co je Darina viděla naposledy. No ví, že neodešli navždy. Vrátí se, aby mohli objasnit záhadnou smrt dalšího z nich.
Je to už téměř rok, co se Arizona utopila v Hartmannovým jezeře. Proslýchá se, že to byla sebevražda. No něco na tom nesedí. Sebevědomá a suverénní Arizona by si přece nikdy nesáhla na život.
Nyní musí Darina pomoci Arizoně vyjasnit její záhadné úmrtí, jako před časem pomohla Jonasovi. No třeba jednat rychle, protože čas se krátí ... (Založil/a: Antonín)

Eden Maguire Eden Maguire

Dee-Dee
  9. 9. 2013, 20:35
Arizona je vážně zajímavý díl. Mám ráda její charakter a dojímalo mě, co se stalo. Bylo mi jí moc líto. Líbilo se mi :)
jarcaburca
  17. 3. 2013, 14:15
Sérii jsem po prvním dílu chtěla vzdát, ale jsem ráda, že jsem to neudělala. Arizonin příběh byl zajímavý, takže čtu dál. Summer jsem dočetla vzápětí a taky se mi to docela líbilo.
trynitrix
  10. 3. 2012, 19:23
Nevím co jinýho napsat než dobrý příběh možná se mi líbil víc než první Jonas hodně mě Arizonin příběh zaujal a i dojal jelikož některé pasáže byli smutné bylo mi ji líto. A co se týká vyřešení případu měla jsem pár podezřelých ale ten kdo to byl mě vůbec nenapadl fajne závěr a už se těším na další dílek Summer :-)
Nikk
  28. 3. 2012, 14:41
Název mi přišel naprosto jako pro debily. Krásní mrtví. Přes jazyk to ani nejde. Taková kravina. Ale příběh byl velmi zajímavý a obsah mě celkově bavil :) Jen, co podotknout. Ke konci se dozvídáme, že si Arizona zlomila vaz, šok, vzdych, ale jakmile se dostáváme k rozřešení, udusili ji ve vodě. To bylo trochu matoucí. Šlo vidět, že se autorka snažila násilně dostat k zlomení vazu.