Láska v nebezpečí

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Ikar - 2011
ISBN: 978-80-249-1619-4

Ikar (2011) 978-80-249-1619-4 296

Když se Olivia Bevelstokeová doslechne, že její nový soused možná zavraždil svou snoubenku, ani na okamžik tomu nevěří. Přesto se neubrání a začne ho sledovat. Jen aby měla jistotu, samozřejmě. Z okna svého pokoje, pečlivě ukrytá za záclonou, pozoruje podivína naproti a čeká… a objevuje nanejvýš zajímavého muže, který něco za lubem určitě má. Sir Harry Valentine pracuje pro ministerstvo války – překládá tajné dokumenty, z hlediska národní bezpečnosti nanejvýš důležité. Je vycvičen k velké obezřetnosti a ve chvíli, kdy ho začne špehovat krásná blondýnka zpoza záclony, ji začne podezřívat. Zjistí ale, že dívka je docela obyčejná debutantka, která se jen nudí. Posléze se však doslechne, že jí nadbíhá ruský princ, jehož úmysly nejsou zcela čisté a mohl by znamenat nebezpečí pro Anglii. Harry se tedy do toho vloží, ale než se naděje, začíná se o Olivii velmi zajímat i on sám… (Založil/a: trynitrix)

Bloodym
  7. 12. 2013, 13:20
Na Oliviin příběh jsem se těšila. Její postava v Mirandině příběhu chvílemi zastínila hlavní hrdiny, připomínala mi Hyacinth. Tak jsem byla zvědavá. Příběh Olivie a Harryho není zklamáním, jen je dost jiný než jsem čekala.