Intimní a osobní

Originální název: Up Close and Personal

BB art - 2011
ISBN: 978-80-7381-989-7

BB art (2011) 978-80-7381-989-7 256

Juliet, Nicole and Jasmína jsou úchvatné, sexy, nespoutané a především dobré kamarádky.

Jasmína bez zábran vyhledává prchavá dobrodružství, střídá jednoho muže za druhým, tak proč najednou zatouží po vážném vztahu s člověkem, který o ni nejeví zájem?

Vdanou Nicole už nemůže manžel ničím překvapit. Jejich manželství je bez jiskry, bez vášně, proto prahne po pozornosti jiných. Má se vymanit z nudné rutiny, jít za hlasem svého srdce? Riskovat, že ztratí nejen jistotu, ale i muže, o jehož citech není přesvědčená?

Obě závidí Juliet, která má zdánlivě obojí; úžasného manžela a skvělý sex. Ale té se honí hlavou černé myšlenky. Že by zde platilo rčení o staré, byť nebezpečné lásce, která nerezaví?

Jedna pro druhou by cedila krev, a zrovna tak jsou ochotné udělat všechno na světě, aby získaly muže svých snů. Ale vydrží jejich přátelství, až půjde do tuhého, až vyjde pravda najevo? Co převáží? Kamarádství nebo… sex? (Založil/a: Antonín)

Leonie Fox Leonie Fox

MolkoZuzka
  26. 9. 2013, 22:50
Přečteno jedním dechem. Velmi zajimavá zápletka a já jsem, ale velmi nutně potřebovala vědět, jak to skončí.. :)