Deník nevěsty

Deník nevěsty Originální název: The Wedding Diaries

BB art - 2011
ISBN: 978-80-7381-995-8

BB art (2011) 978-80-7381-995-8 280

Bohatá texaská dědička Vivienne Stansfieldová plánuje na Vánoce svatbu, o jaké odmalička snila. Šaty, recepce, hosté, obřad, všechno je do puntíku promyšlené, všechno stojí sepsané v jejím deníku. Jenže slova na papíře se náhle začnou od skutečnosti lišit. Tatínkova princezna, zvyklá na život zhýčkaného děcka, náhle narazí na tvrdou zeď skutečného života, kterou postavil ten, kdo ji měl nejvíc ochraňovat. Ani matka v neustálé honbě za vlastním štěstím jí není sebemenší oporou, ani snoubenec Grady kalkulující spíš s materiálními pozitivy než se skutečnými city.
Jenže Vivi se tím nárazem rozblikala v hlavě netušená světýlka a ona náhle ví, jak se postavit k životu bez nespolehlivých berliček. Nalézá uvnitř sama sebe úžasnou dívku, která je schopná obrátit se zády ke všemu, co jí až dosud připadalo důležité, a směřovat tam, kde na ni čekají možnosti seberealizace, samostatnost a otevřená náruč muže, který si stejně jako ona pozvolna uvědomuje, že teprve jejich spojením dostanou životy obou hluboký smysl. (Založil/a: Antonín)

Linda Francis Lee Linda Francis Lee

stepuli
  18. 2. 2014, 18:08
Hlavní hrdinka mi byla docela protivná, hlavně ze začátku, ale potom "dostala rozum" a knížka mě bavila. Je to oddychové čtení o hledání pravé a romantické lásky ve kterém se najde snad každá z nás.
jaspis
  28. 12. 2015, 18:15
Kniha se četla celkem dobře. Jako oddechová romantika, proč ne. Ale dobré úseky střídaly ty nudné ve stylu "má mě rád nemá mě rád" a "chce mě, nechce mě" a to v malých obměnách pořád dokola a to mě trochu štvalo.