Originální název: Garden of Shadows

Moba - 2015
ISBN: 978-80-243-6469-8

Moba (2015) 978-80-243-6469-8 344
Ikar (1998) 8072023691 309

Pátý a poslední svazek rozsáhlé ságy Virginie Cleo Andrews jako by svým návratem ke kořenům prokletí rodu Foxworthů uzavíral kruh. Očima babičky Olivie vrací autorka děj až do jejího mládí, do doby, kdy se jako mladá dívka plná ideálů poprvé setká se ctižádostivým Malcolmem. (Založil/a: Ivanka67)

petřííík
  28. 4. 2014, 14:49
nejsmutnější díl této serie ale četl se celekm dobře a naučil mě že se za vším něco skrývá a všechno má svůj důvod ale ...... zařeka jsem se že i do stráří se musím snažit jít s dobou a sledovat i to co není moje hobby páč pak se z člověka stane taková troska jako z Olivie a zase se mi potvrdilo místo aby člověk změnl život a žil spokojeně tak se uváže k bibli kdo ví kolik zoufalců k ní utíká aby našli klid v duši...
zudek
  18. 5. 2015, 20:49
Zajímalo by mě, proč je kniha oštítkovaná "podle skutečné události", když je přitom na první stránce řečeno, že je vše smyšlené, snad první díl celé ságy popisuje některé události skutečně reálné, ale tento a další následující již ne