Viděl jsi ji?

Viděl jsi ji?
Originální název: Have You Seen Her?

BB art - 2011
ISBN: 978-80-7381-919-4

BB art (2011) 978-80-7381-919-4 360

Se zvláštním agentem Stevenem Thatcherem se život nemazlil. Je vdovec, manželka se na útěku s milencem zabila v autě, jemu zůstaly tři děti. Nejmladšího syna unesli, aby mu zabránili ve vyšetřování, chlapec se z hrozného zážitku dostává velmi pomalu.
V městečku, kde působí, objevili tělo zavražděné a zohavené dívky, vzápětí se našlo další. Není se čeho chytit, vrah po sobě nenechává žádné stopy. Ve zprávách zahlédne informaci o sériovém zločinci detektiv Davies ze Seattlu a je přesvědčený, že pachatele zná. Že kvůli němu ho pronásledují tváře čtyř zavražděných dívek. Spojí se proto se Stevenem Thatcherem a začnou spolupracovat.
Ale unesených dívek přibývá, ale policie je bezradná… (Založil/a: Antonín)

Karen Rose Karen Rose
*??.??.1964

Orina
  4. 8. 2012, 14:56
Byla by to skutečně moc pěkná a napínavá detektivka, kdyby nebyla mixovaná naprosto béčkovou červenou knihovnou s mileneckými hádkami a zvraty jak z telenovely. Nebýt toho, dám s klidem pět hvězdiček. Ač mi červená knihovna nevadí a taky si občas něco z tohoto žánru přečtu, ve Viděl jsi ji? to působí lacině a jako pěst na oko. Takovou degradaci napínavé zápletky jsem snad ještě neviděla.
jarin58
  22. 1. 2013, 14:36
Kniha není špatná,ale místy mi než detektivku připomíná červenou knihovnu,bohužel tento trend je stále častější.