Lehce nabyl, lehce pozbyl; Láska může být osudná; Kdo se směje naposled

Lehce nabyl, lehce pozbyl; Láska může být osudná; Kdo se směje naposled Originální název: Come Easy, Go Easy / Cade / My Laugh Comes Last

BB art - 2011

BB art (2011)

Lehce nabyl, lehce pozbyl
Zaměstanec firmy Lawrenceovy sejfy Chet Carson na sebe vzal vinu svého kamaráda a kvůli své první krádeži, navíc špatně naplánované, se dostal do vězení. Při první příležitosti utekl a práci i úkryt našel v poušti v osamělé čerpací stanici, kde se ale zanedlouho ocitá v pasti.

Láska může být osudná
Val Cade byl šťastný muž. Byl to velmi slavný, bohatý a nadaný fotograf, kterému se v životě dařilo všechno, na co sáhl. Úspěch ho nezkazil, zůstal prostým mužem s výjimečným talentem. Jako mnoho tvůrčích lidí měl však také slabiny – byl trochu výstřední, pil víc, než kolik bylo zdrávo, a rád se obklopoval krásnými ženami. Když mu do života vstoupila Juana Roccová, byl přesvědčen, že krásnější dívku co živ nepotkal, a v tomto okamžiku se jeho život obrátil naruby.

Kdo se směje naposled
Farrell Brannigan, prezident Kalifornské národní banky, postavil novou pobočku v Sharnvillu, rozvíjejícím se městě na kalifornském pobřeží. Díky práci Larryho Lucase, vynikajícího mladého odborníka na elektronické zabezpečovací systémy, mohl udělat bance velkou reklamu ve sdělovacích prostředcích a právem ji označit jako „nejbezpečnější banku pod sluncem“. Avšak z Branniganovy minulosti se vynoří nesmiřitelný psychopatický nepřítel, který touží po pomstě a rozhodne se banku vyloupit. Nebo jde ještě o něco jiného? (Založil/a: Antonín)

stepuli
  28. 6. 2014, 16:49
Dočetla jsem všechny tři knížky, ale měla jsem problém se prokousat do konce. Všechny tři mají stejnou, velice předvídatelnou zápletku. U první jsem doufala, že v tom bude něco trochu víc, než bylo jasné od začátku, ale žádné překvapení se nekonalo a u těch dalších dvou to šlo úplně stejně. Tohle mě opravdu nebavilo.