Osamělá smrt

Domino - 2013
ISBN: 978-80-7303-871-7

Domino (2013) 978-80-7303-871-7 413
Domino (2009) 978-80-7303-441-2 413

Každá z těch čtyř žen by si jistě vychutnala romantickou jízdu zasněženými hlubokými lesy v Montaně, kdyby… kdyby si ji za svou oběť nevybral vrah. Zabiják kousek po kousku uskutečňuje svůj geniální plán, jehož důmyslnost policie nedokázala ještě dostatečně ocenit. To se ale brzy změní... Detektivky Alvarezová a Pescoliová doufaly, že se konečně objevil případ, na němž si vybudují kariéru, ale tohle připomíná spíše noční můru. Vědí jen to, že vrah své oběti záměrně vystavil nesnázím, pak sehrál roli zachránce, trochu si se svými oběťmi pohrál a nakonec je nechal zemřít přivázané ke stromu. Stop je žalostně málo, vlastně jen vrahovy záhadné vzkazy, a neutěšenou situaci ještě zhoršuje neodbytný pocit, že pachatel se na svůj vrcholný výstup teprve chystá. Když Jillian Riversová otevře oči, zjistí, že je uvězněna v nabouraném autě. Vysvobodí ji muž, který o sobě tvrdí, že je horský vůdce. Přestože je mu Jillian vděčná, cosi ji na něm znervózňuje… (Založil/a: Ivanka67)

maurarita
  25. 7. 2015, 10:08
Velice napínavá detektivka.Mrazivá atmosféra a dobře propracovaná zápletka, která vám nedá od knihy odejít.
tomdra
  20. 11. 2012, 17:52
Fakt napínavá kniha. Dlouho jsem si myslel, že vraždí MacGregor, ale nakonec to byl někdo jiný. A to se dozvím až v dalším pokračování v knize Vyvolená k smrti.
Juditha
  6. 5. 2016, 11:28
Hodně napínavá kniha a také brutální a varující: ne každý kdo nabízí pomoc, to s vámi myslí dobře. Už mám půjčený další díl. Bylo by to pěkné i zfilmované.
mispulka s.
  24. 2. 2014, 15:19
První dil a úplne skvelí .Tato autorka proste umi psat.Až mi občas behal mraz po zadech.
Mraziva atmosféra v zasnezenych horach a tam nekde se skryvá VRAH!!!
Bettys
  1. 5. 2016, 20:04
Hodně napínavá knížka. Přečetla jsem ji jedním dechem. Je to první knížka od této autorky, a ta mě mile překvapila. Paní knihovnice mi ji poradila, ale já jsem nevěřila že by mě bavila. Už se nemůžu dočkat, až budu mít v rukách další díl.