Prodejem k vítězství

Originální název: Selling to Win

Computer Press - 2009
ISBN: 978-80-251-2505-2

Computer Press (2009) 978-80-251-2505-2 191

Pokud si chcete začít budovat kariéru jako úspěšný prodejce nebo už profesionálním prodejcem jste a rádi byste své prodeje navýšili, kniha Prodejem k vítězství se vám jistě stane neocenitelnou příručkou. Nemůže vás sice naučit znalosti produktu, který prodáváte, co vás však naučit může, je schopnost přesvědčit stávající či potenciální zákazníky, aby obchod s vámi uzavřeli.

Autor vysvětluje přímým a čtivým způsobem použití nejlepších prodejních technik v praxi. Využívá přístup, který se ve většině případů zakládá na zdravém rozumu, je věcný, profesionální a odvíjí se od toho, jak by si naši zákazníci přáli, aby jim bylo prodáváno.

Třetí vydání této knihy, jehož překlad si právě prohlížíte, vám poskytne neocenitelné rady, jak:

- prodat, přestože nejste nejlevnější,
- vybudovat si a udržet pozitivní přístup,
- porazit konkurenci,
- uzavřít obchod,
- udělat ze zákazníka svého spojence, který vás bude doporučovat.

Autor říká, že měl v úmyslu napsat knihu, kterou lidé skutečně přečtou od první do poslední stránky, ale zároveň v ní budou moci pouze dohledávat. Můžete sami posoudit, zda se mu podařilo tento úmysl naplnit. Při čtení ani samotném prodávání ale nezapomínejte, že „dobrý prodejce dokáže prodat cokoli, pouze jestliže v to věří“. (Založil/a: Leafbower)

Leafbower
  23. 8. 2011, 8:44
Motto této knihy, které autor vypisuje hned pod názvem na přebalu, je "Nejlepší kniha o prodeji, jaká kdy byla napsána". Takováhle prohlášením nemívám v oblibě, protože většinou neodpovídají obsahu. Tentokrát ale musím uznat, že až tak daleko od pravdy to není. Nedovolím si sice napsat, že je nejlepší, ale určitě patří do úzkého výběru kvalitních knih o prodeji. Obchodníkům vřele doporučuji.