Tarotové karty nikdy nelžou

Tarotové karty nikdy nelžou Originální název: Tarot-Praxis

PRAGMA - 2001
ISBN: 80-7205-821-5

PRAGMA (2001) 80-7205-821-5 330

Tato praktická kniha ukazuje jasnou formou základní význam a pozadí dvou nejpopulárnějších balíčků tarotových karet: Riderových a Crowleyho. Podněcuje ke kreativnímu používání tarotových karet, aby jejich uživatel objevil vlastní schopnosti a uvolnil zablokované energie. proto je v knize uvedeno mnoho cvičení a her, které jsou zábavné a přispívají k poznání odpovědí na otázky: Jak vypadala moje rodina v dětství? Jak dnes žiji své mužské, ženské a dětské potenciály? Jak zacházím se čtyřmi elementy? Jaké poselství mi sděluje moje tělo?
Příklady dotazů, které názorně vysvětlují, jak zacházet s vykládacími předlohami, povzbuzují k experimentování. Náhledy do kabalistického Stromu života i odkazy na symboliku barev, numerologii a astrologii umožňují rozluštit obraznou řeč Tarotu. Je to kniha, která nám pomáhá stránku za stránkou odhalovat různé aspekty naší bytosti. (Založil/a: Leafbower)

Marlies Burghardt Marlies Burghardt
*??.??.1945