Má noc je tvůj den

Má noc je tvůj den
Originální název: Could It Be Magic?

Metafora - 2011

Metafora (2011)

Jedna dívka + jeden úder blesku = dva životy a problémů až nad hlavu…
Jessiku Taylorovou zasáhne blesk. Když se pak ale v nemocnici vzbudí, všichni jí tvrdí, že je jakási Lauren Richardsonová, matka čtyř dětí. Lékaři její protesty přičtou ztrátě paměti a Jessice nezbývá než odjet s manželem (kterého ovšem nikdy neviděla).
To horší má ale teprve přijít. Zatímco jako Lauren spí, jako Jessica vede dál svůj život svobodné slečny. A kdykoli usne jako Jessica, probudí se coby uhoněná matka s horou problémů. Jedním z nich je maličký Teddy s mozkovou dysfunkcí, pak manžel Grant, který nejspíš něco tají, umíněný mladý muž, který byl zřejmě jejím milencem… Je toho zkrátka dost a jedna duše ve dvou tělech má co dělat, aby to všechno zvládla. S láskou jde ale všechno. Dokonce i nemožné. (Založil/a: Ruxandra)

Melanie Rose Melanie Rose

Evelýny
  6. 3. 2015, 22:18
Na tuhle knihu potřebujete hodně fantazie, o to více mě překvapil konec - byl předvídatelný a takový,,normální." Začátek rozpačitý, prostředek celkem napínavý, konec mě však nudil - přeskakovala jsem. A že u konce autorka zvolí neoriginální zápletku mě zklamalo - vzhledem k fantastičnosti předchozího děje.
Yanny
  16. 9. 2011, 17:24
Nádherná kniha, nádherná! :) Doporučuju! :) Nikdy bych nevěřila, že by to mohlo být tak skvělé :) Každý den vás to nutí ke čtení, dokud to nezhltnete :)